KIEROWNIK ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO

Bożepole (pomorskie)

Numer referencyjny: KZP/11/18

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2018-11-30

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta solidnej i renomowanej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operations Manager / Szef Zakładu

Miejsce pracy: Lębork

Zadania:
- Kierowanie zakładem produkcyjnym (produkcja, technologia, zakupy, kontrola   jakości, logistyka materiałów)
- Koordynacja procesu rozruchu zakładu (w tym przenoszenia infrastruktury produkcyjnej)
- Budowanie zespołu
- Ulepszanie procesów produkcyjnych
- Monitoring i poprawa wymogów jakościowych i liczbowych
- Optymalizacja budżetu

Oczekiwania:
            - Wykształcenie wyższe; mile widziane techniczne
- Doświadczenie na analogicznym stanowisku; idealnie jeśli nabyte w branży obróbki metali lub pokrewnej
- Umiejętność sprawnego budowania i zarządzania zespołem
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca w pełni sprawną komunikację
- Umiejętność stosowania nowoczesnych metod zarządzania produkcją

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w rzetelnej, renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
- Relację służbową bezpośrednio z zagraniczną spółką matką
- Samodzielne kształtowanie otoczenia pracy
- Niezbędne narzędzia pracy

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym   ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym KZP/11/18  organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”